زرین کلید ، کلید طلایی برای نیازمندی های شما

حتما تا به حال پیش آمده که بخواهید محصولات یا خدمات خود را در فضای مجازی به دیگران معرفی کنید و از این راه مشتریان بیشتری را جذب نمایید. راه های مختلفی برای تبلیغات در اینترنت وجود دارد. بعضی از آنها هزینه های زیادی را به شما تحمیل می کند و برخی که رایگان هستند، امکاناتی را که شما برای معرفی موثر خود و کسب و کار خود نیاز دارید ندارند.

زرین کلید پاسخی قطعی به این نیاز شماست. هدف ما ایجاد بستری برای شما صاحبان مشاغل و کسب و کارها است تا با بهترین شکل و کمترین هزینه، تبلیغات خود را در اینترنت سامان دهید.

با توجه به نیازهای روزافزون به خرید و فروشهای اینترنتی و استفاده از دنیای مجازی جهت تبلیغ کالا و خدمات و گسترش شبکه های متعدد اینترنتی و اجتماعی می توان چشم انداز روشنی را از رونق کسب و کارهای اینترنتی در آینده نه چندان دور تصور نمود .

گروه مهندسین زرین کلید پس از کسب تجربیات طولانی در دنیای مجازی و کسب و کارهای اینترنتی در طی سالیان گذشته اقدام به راه اندازی وب سایت چندمنظوره زرین کلید به منظور پاسخگوئی به مخاطبان دنیای مجازی و رونق تولیدات داخلی و ایجاد اشتغال و کارآفرینی برای قشر جوان و تحصیل کرده کشور عزیزمان نمود .

در همین راستا مدیریت زرین کلید ، وب سایت جامع چند منظوره زرین کلید را پایه گذاری نموده و با یاری خداوند فعالیت خود را از ابتدای سال 96 آغاز نمودند .

تیم های کاری زرین کلید

برای اینکه بتوانیم همواره در حال رشد و توسعه بوده و در عین حال در کنار شما، پاسخگوی نیازها و سوالات شما مشتریان گرامی باشیم، از فعالیت چندین تیم مختلف در زرین کلید بهره می بریم.

تیم مهندسین طراح وب زرین کلید

card image

مهندس پگاه رستمی

مدیر طراحی وب سایت

مهندس پگاه رستمی

فارغ التحصیل در رشته مهندسی نرم افزار کامپیوتر ، من در سال 1396 در شرکت زرین کلید مشغول به کار شدم. زرین کلید یک محیط بسیار صمیمی و بدون استرس برای کار کردن است و همه افراد با انگیزه زیاد برای پیشرفت کردن تلاش می‌کنند.

card image

مهندس نیلوفر علیزاده

طراح وب

مهندس نیلوفر علیزاده

فارغ التحصیل در رشته مهندسی نرم افزار کامپیوتر ، من در سال 1396 در شرکت زرین کلید مشغول به کار شدم. من به زرین کلید به عنوان یک شغل و منبع درآمد نگاه نمیکنم،من در زرین کلید دوستان خوبی دارم،همواره رشد میکنم،می آموزم و مهمتر از همه شاد هستم.

card image

مهندس مهرنوش عبدالهی

طراح وب

مهندس مهرنوش عبدالهی

فارغ التحصیل رشته مهندسی نرم افزار کامپیوتر ، من در سال 1396 در شرکت زرین کلید مشغول به کار شدم. من در زرین کلید هستم چون می‌توانم کار کردن را با عشق و انگیزه تجربه کنم و هر روز از کار تیمی، روحیه همکاری و محیط دوستانه لذت ببرم.

card image

مهندس آمنه قاسمی

طراح وب

مهندس آمنه قاسمی

مهندس آمنه قاسمی ، فارغ التحصیل رشته سخت افزار کامپیوتر از اواخر سال 97 در این شرکت مشغول به کار شدم

card image

مهندس موژان گیلانی

طراح وب

مهندس موژان گیلانی

فارغ التحصیل رشته ارشد کامپیوتر ، من تقریبا در پایان سال 1397 در شرکت زرین کلید مشغول به کار شدم و خیلی خوشحال هستم چون با دوستان خوبی آشنا شدم و همواره رشدی کنم و می آموزم

تیم گرافیست زرین کلید

card image

مهندس پگاه روزبهانی

معمار - گرافیست

مهندس پگاه روزبهانی

فارغ التحصیل رشته ارشد معماری ، من در سال 1397 در شرکت زرین کلید مشغول به کار شدم.

card image

نرگس فلاح

گرافیست

نرگس فلاح

فارغ التحصیل رشته گرافیک ، من در سال 1396 در شرکت زرین کلید مشغول به کار شدم.

تیم مهندسین معماری و عمران زرین کلید

card image

مهندس نسیم بامداد

معمار

مهندس نسیم بامداد

اینجانب نسیم بامداد متولد 1369 با مدارک تحصیلی کارشناسی ارشد معماری علاوه بر سابقه تدریس در دانشگاه ، به عنوان طراح در شرکت های دکوراسیون داخلی و دکوراسیون درمانی به عنوان طراح معماری در شرکت زرین کلید مشغول به کار هستم .

card image

مهندس سارا مهدیخانی

معمار

مهندس سارا مهدی خانی

فارغ التحصیل رشته معماری ، من در سال 1397 در شرکت زرین کلید مشغول به کار شدم . محیط شاداب و صمیمی زرین کلید باعث انگیزه من برای تلاش بیشتر در شغلم می شود .

مدیر مالی و روابط عمومی

card image

مهندس پریا شیدفر

مدیر مالی و روابط عمومی

مهندس پریا شیدفر

فارغ التحصیل رشته مدیریت مالی هستم ، در سال 1398 در شرکت زرین کلید شروع به کار کردم و از اینکه شانس همکاری با کادر مجرب و متخصص در محیط صمیمی زرین کلید داشتم بسیار خوشحالم .

تیم بازاریابی زرین کلید

card image

نگار نیک نژاد

مدیر بازاریابی

نگار نیک نژاد

فارغ التحصیل رشته مدیریت بازرگانی ، من در سال 1396 در شرکت زرین کلید مشغول به کار شدم. محیط شاد زرین کلید بسیار دوست داشتنی است.خیلی خوشحالم در چنین محیط گرمی با همکاران خوبی کار میکنم.

card image

نگار کهندانی

کارشناس بازاریاب

نگار کهندانی

فارغ التحصیل رشته مدیریت صنعتی ، من در سال 1397 در شرکت زرین کلید مشغول به کار شدم. عاشق کارم هستم و از همکاری در شرکت زرین کلید لذت میبرم .

card image

آرزو عابدزاده

کارشناس بازاریاب

آرزو عابدزاده

فارغ التحصیل رشته مدیریت بیمه من در سال 1397 در شرکت زرین کلید مشغول به کار شدم

card image

مرضیه کاکایی

کارشناس بازاریاب

مرضیه کاکایی

فارغ التحصیل رشته مدیریت مالی در سال 98 ، در سال 1398 در شرکت زرین کلید شروع به کار شدم و خیلی خوشحالم در چنین محیط خوب و صمیمی مشغول به کار شدم

card image

سارا منطقی

کارشناس بازاریاب

سارا منطقی

دانشجوی کاردانی نقشه کشی معماری در اواخر سال 1397 مشغول به کار در شرکت زرین کلید شدم